جزیره
  
 
 
آرشیو
 
چهارشنبه 2 دی‌ماه سال 1383
تب تند عشق چی؟
۱- تب تند عشق تو باعث دلواپسیه، به دلم افتاده در این دل ما هم کسیه!
۲- دارم فکر می کنم که شروع به تحصیل در رشته پزشکی بکنم. مادر و پدرم شدیدا از این مسئله حمایت می کنن و خواهرهام هم علاقمند هستن که اینکار رو بکنم. یادگیری زبان فرانسه هم چیزیه که بدجور افتاده تو سرم. باید یه تصمیم جدی بگیرم! شاید شد!!
۳- آفلاینی دریافت کردم از بنده خدایی که نشون می داد از خوندن یکی از بندهای پست قبلیم ناراحت شده!‌ لازم دونستم تذکر بدم که هر کس که سبیل داره بابای شما نیست!
۴- م.ر. دیشب بهم زنگ زد. خیلی خوشحال شدم از اینکه دیدم کسی هست که بهم اهمیت می ده و نگرانم می شه. ممنونم!
۵- می خواستم ببینم که این شماره ای که بهم زنگ می زنه کیه؟ چند بار به فکر افتاده بودم این کار رو بکنم ولی پیش خودم می گفتم اگه کارش مهم باشه، خودش حرف می زنه! ولی این دفعه نمی دونم چی شد که مجبور شدم و پیداش کردم.
۶- از اینکه کسی بخواد سر کارم بذاره خوشم نمی آد. البته یاد گرفتم که سر کار نرم! ولی بعضی وقتها اجازه می دم کسایی فکر کنن که سر کارم گذاشتن! بالاخره باید حس خود کم بزرگ بینیشون رو ارضا کنم دیگه!!
۷- شب یلدا، هیلدا بهم زنگ زد و دعوت کرد که شب رو برم پیششون. به خاطر قراری که با خانواده گذاشته بودم، نتونستم برم پیششون و شب رو به همراه خانواده انقدر خوردیم و گفتیم و خندیدیم که نفهمیدیم کی خوابمون برد! ‌
۸- دیشب هم با سعید رفتم خونشون!‌ فیلم قاتلان بالفطره رو هم گرفتیم که ببینیم ولی سی دیش خراب بود. هیلدا هم دیر اومد خونه و ما هم که شام نپخته بودیم. هیلدا یه چیزی درست کرد و خوردیم و کلی در مورد آینده و ادامه تحصیل و .... با سعید صحبت کردیم.
۹- پدر و مادرم دنبال دختر مناسب می گردن برام! دیروز صبح که پدرم داشت منو می رسوند ایستگاه مترو، تو راه بهم گفت که فکر می کنه باید حدود ۲ سال برای ازدواجم صبر کنم. بهش گفتم اگه شما اجازه بدید، ازدواج نکنم راحت ترم! بابام بهم گفت این حیای تو منو کشته!!! مامانم می گه اگه زن گرفتی و باز هم تونستی عین قبل از ازدواجت خوب باشی، اون موقع مردی! می گه زن تو خیلی خوب باشه می شه من!‌
۱۰- از پدرم خواستم که یکی از حیاط هاش رو بفروشه و به عنوان سرمایه بهم بده! آی چی می شه اگه بتونم مخشو بزنم! هر کاری می کنم راضی نمی شه!

do ve la more

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 87267


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها