جزیره
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 12 دی‌ماه سال 1384
سلامی دوباره

1-      پروژه CSIRT چند وقتی بود که خیلی مشغولم کرده بود. با اینکه قسمتی که من مسئولش بودم کار زیادی نداشت ولی به علت تنبلی بچه های دیگه مجبور بودم مقداری از کارهای اونا رو هم انجام بدم. امروز مرحله اول تحویل پروژه انجام شد و یه چک بابت تسویه حساب گرفتم. پروژه دیگه ای هم که داشتم تموم شد ولی هنوز از لحاظ مالی هیچ پیشرفتی نکرده و اندر خم یک کوچه ایم تا پولمون رو بگیریم.

2-      دوره CCNA رو به سلامتی تموم کردم و نمره خوبی هم گرفتم. به زودی برای برگزاری امتحان بین المللی باید خودم رو آماده کنم. از این به بعد یک مقدار از درآمدم رو صرف کلاسهای آموزشی خواهم کرد. از همین امروز هم کلاس فرانسه شروع می شه و به امید خدا سال دیگه به راحتی فرانسوی حرف می زنم!

3-      ویزای تایوان جور نشد و موندنی شدیم. برای شکایت از این مسئله نامه ای برای هواپیمایی امارات و سفارت تایوان نوشتم و درخواست خسارت کردم!

4-      نیروی فروشی که گرفته بودم، تازه داره راه می افته ولی راه نیافتاده ادعاش زیاد شد! نمی دونم واقعا برای حس زیاده خواهی آدمها محدودیتی وجود داره!؟ همیشه سعی می کنم کارم رو طوری انجام بدم که وابسته به کسی نباشم و این مسئله باعث می شه که از هیچ تهدیدی نترسم!!

5-      تو این مدت که نبودم، ارتباطم با عمو و زن عمو بیشتر شده و گاهی وقتها به اونا سر می زنم. ولی هنوز بدجوری دلم از دست داداش و زنداداشم پره! تا وقتی که هر دو تاشون در حضور جمع رسما ازم عذرخواهی نکنن، برادری به اسم رضا ندارم!

6-      پدرم برای کربلا ثبت نام کرد. خیلی دوست داشتم مادر و مادربزرگم رو هم ثبت نام کنم ولی هر جایی سر زدیم گفتن که فعلا خانمها رو ثبت نام نمی کنن! برای اینکه پدرم تنها نباشه، بهش گفتم هزینه سفر پسرش (یعنی رضا – که فعلا داداشم نیست) رو هم پرداخت می کنم.

7-      پروژه ای با حسن گرفته بودیم که تجربه جالبی بود ولی بهم یاد داد که ما بعد از این همه همکاری هنوز کار گروهی رو یاد نگرفتیم! دوباره کاری زیاد داشتیم.

8-      با چند شرکت بزرگ در تبریز و کرمان صحبت کردم و قرارداد همکاری بستم. به زودی در یکی از بیلبوردهای تبریز (سر آبرسان) تبلیغ شرکت ما نصب خواهد شد و در کرمان هم مشتریان بزرگی به جمع مشتریان ما خواهند پیوست.

9-      دیگه از این که حقوق بگیر باشم خسته شده ام و ترجیح می دم برم دنبال یه کار نون و آب دار. میگن گلد کوییست بد نیست! نظر شما چیه؟

10-   دارم کتاب "قورباغه ات را قورت بده" رو می خونم. توصیه می کنم آدمهای فعال و با پشتکار حتما این کتاب رو بخونن!

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 87267


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها