X
تبلیغات
زولا
جزیره
  
 
 
آرشیو
 
شنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1385
بانک مسکن

-          بالاخره یه حساب پس انداز مسکن باز کردم و شش میلیون تومن ناقابل ریختم که وام ۱۸ میلیونی بگیرم!

-          سود سپرده گذاری در بانکهای خصوصی هم کاهش چشم گیری داشته و اصلا دیگه به صرفه نیست که پولتو بذاری تو بانک. چند روزی هست که شدیدا دنبال یه راه سود آور می گردم تا پولم سود آوری بیشتری داشته باشه. اگه روشی سراغ دارید، منو مطلع کنید لطفا!

-          امروز یه بسته از آمریکا رسید که ظاهرا مال حسنه و از طرف جوی فرستاده شده. جالب تر اینکه از توش یه سی دی برداشتن و رو بسته نوشتن که سی دی غیر مجاز بوده! آخر پر رویی همین جاست! خودم هم منتظرم تا بسته دومی که جوی قول داده برسه! همین الان که داشتم می نوشتم، بسته خودم هم رسید. از این بسته هم یه سی دی برداشتن و نوشتن که غیر مجاز بوده! موندم فیلم پنگوئن ها کجاش غیر مجازه!! البته یه MP3 پلیر برام فرستاده و پر کرده از آهنگهای مورد علاقه خودش! فکر کنم جوی تا حالا از همه بیشتر واسم هدیه خریده!

-          دوشنبه و سه شنبه هفته پیش شمال بودم. رفتیم مرکز دیتا مخابرات مازندران و به مدیران شبکه های شهرستانها که اونجا جمع شده بودن، آموزش های مربوط به نرم افزار رو ارائه دادم. جلسه تا ظهر طول کشید و بعدش که اومدم بیرون بلافاصله برگشتم تهران. هوای شمال واقعا عالی بود و حال می داد بمونم ولی کار زیاد داشتم.

-          همون روز از شیراز زنگ زدن و دعوتم کردن که در یه سمینار امنیتی که در روز دهم اردیبهشت برگزار می شه، به عنوان سخنران حضور داشته باشم! اردیبهشت شیراز خیلی تعریف داره و دوست دارم که برم. الان دارم روی یه مطلبی کار می کنم تا برای سمینار آماده بشه. کار گله ولی ارزش داره! 

-          پریروز موقع غروب با عباس و امیر رفتیم حرم عبدالعظیم. البته رفتیم پشت حرم و نشستیم حرف زدیم. عباس امروز سرباز می شه و به بهانه خداحافظی ازش یه بستنی گرفتیم.

-          دیشب تا رسیدم خونه دیدم همه هستن! عمو و زن عمو و داداشم دارن در مورد طرحهای اقتصادیشون با پدرم صحبت می کنن! رفته بودم خونه خاله تا فوتبال رو با پسرخاله ها ببینم! تنها حرفی که زدم این بود که واقعا باعث خوشحالیمه که بعد از این همه وقت یه بار شده که ما دور هم جمع شدیم و داریم از طرحهای اقتصادی حرف می زنیم! این یعنی که یه کم تغییر کردیم! کلی حرف زدن ولی فعلا که از توش چیزی در نیومده!

-          قهرمانی استقلال رو هم به طرفدارانش تبریک می گم و از این بابت خوشحالم. با اینکه دوست داشتم پاس قهرمان بشه ولی باز خوشحالم. امیدوارم سال دیگه تو آسیا آبرو داری کنه! گر چه سخته!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 87261


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها